zaslony jakie na topie cztery katy

zaslony jakie na topie cztery katy

Przechowywać Alive Memory w Specjalnej Book lub Pudełko pamiątek

Zbierz litery, cytaty, notatki, zdjęcia i listy przerzucać każdej chwili jesteś przygnębiony. Montaż wszystkich materiałów w sobie może być katharsis choć trudny proces, i wielki przejść do zasobów, gdy czujesz potrzebę zregenerowanie achy serce. W przeciwieństwie do malarstwa, ta książka pamięci honoruje namacalną żywą pamięć o ukochanej.

Noś żywej pamięci jako dzieło sztuki

zaslony jakie na topie cztery katy

Wielu ludzi kocha pamiątkową biżuterię dla zachowania pamięci żywy. Praktyka ta sięga czasów wiktoriańskich, gdy zawieszka żałoba była noszona przez wdowę przez okres jednego roku po śmierci małżonka Dzisiaj, zawieszka może być wykonany z zamkiem popiołu włosy lub kremacji, a spersonalizowane wirować ukochanej ulubione kolory własne. Możesz nosić biżuterię blisko serca lub wokół lusterku jak znak ochronny.

Choć jest to dość bolesne i często wydaje się sprzeczne z intuicją, aby starać się zachować pamięć o nim, twój ukochany jest częścią ciebie. Odpychając jego pamięć bok będzie pogrzebać tylko swój własny smutek niż pomaga przetwarzać. Tworzenie piękny hołd pomogą Ci poruszać się z miejsca żałoby do akceptacji i wewnętrznego spokoju.

Adrienne Crowther jest założycielem i właścicielem Shine On jaskrawo, zasobu online dla artystów-made, przystępne pomników, w tym urny kremacyjne, pamiątkową biżuterię, pomnik sztuki tekstylnej, pamięci obrazy i wiele innych. Firma została utworzona w celu zaoferowania alternatywę dla najczęściej zlecanych, masowo produkowane pomników na dzisiejszym rynku. Shine On Brightly oferuje szeroki wybór pięknych pomników, które są wykonane w USA.

Artykuł dzięki: kia kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *